Sortiment

Extol Industrial


Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.Extol Premium Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů, technologii a zpracování. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií.


Extol Craft Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu.

Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.
Proteco
PROTECO nářadí s.r.o. je výrobcem nářadí a nástrojů značky PROTECO. Široká nabídka řemeslnického nářadí, které je vhodné zejména pro živnostníky, ale díky své příznivé ceně si našlo cestu do velkých podniků i do domácích dílen.


Skil masters

Skil Masters je značka profesionálních elektrických nástrojů určených pro práci v náročných profesionálních podmínkách.Bosch logo na Železářství Charouzek Tachov

Profesionální modré elektrické nářadí Bosch je vyvíjeno, aby poskytlo prvotřídní práci.Siga na Železářství Charouzek TachovStavební a průmyslová chemie,nátěrové hmoty a ředidla, hotmelty - tavná lepidla.


Fortum logo na Železářství Charouzek Tachov

FORTUM - nářadí renomovaných světových výrobců profesionálního nářadí s dlouholetou zkušeností. Cílem bylo vytvořit ucelenou řadu nářadí, na které se budete moci spolehnout v jakýchkoli podmínkách. Zaměřili jsme se tedy na pečlivou volbu ověřených materiálů, špičkové technologie zpracování a náročné zátěžové testy.Pattex logo na Železářství Charouzek TachovPattex - to jsou montážní lepidla, chemické kotvy, lepidla na opravy, tavná lepidla, lepicí pásky, kontaktní lepidla, lepidla a tmely na dřevo.Jobi profi na Železářství Charouzek Tachov 

Jobi profi - nářadí pro řemeslníky a dílnu.
Karcher na Železářství Charouzek Tachov

Firma Kärcher je jeden z největších výrobců čisticích strojů na světě. Kärcher nabízí širokou paletu výrobků pro domácnosti, řemeslníky, zemědělství a průmysl.Ceresit stop vlhkosti na Železářství Charouzek TachovVýrobce pohlcovačů zápachů a nadměrné vlhkosti Ceresit.

Irwin na Železářství Charouzek Tachov
IRWIN Industrial Tools vyrábí a provádí distribuci profesionálního ručního nářadí a příslušenství k elektrickému nářadí po celém světě pro řemeslníky.
Black & Decker na Železářství Charouzek Tachov


BLACK & DECKER je nejvĕtší svĕtový výrobce elektrického nářadí.Horizont Exacta na Železářství Charouzek Tachov
Kvalitní vodováhy s 30-ti letou zárukou podle normy ISO 9001.Kolimax české nádobí na Železářství Charouzek Tachov
Kvalitní české nádobí za akční cenu - Kolimax.Značkové italské pánce Ballarini na Železářství Charouzek Tachov


Značkové italské pánve a pánvičky.


Leifheit čistící prostředky na Železářství Charouzek Tachov V oblasti domácích potřeb má společnost Leifheit u svých zákazníků důvěru již celá desetiletí. Dnes má každá z 25 milionů rodin v Německu alespoň jeden produkt této značky a každou 1,5 sekundu se ve světě prodá jeden produkt značky Leifheit. Tyto vysoce kvalitní a důvěryhodné produkty pro „čistý domov“, „voňavé prádlo“ a „chytré kuchyně“ zkrátka symbolizují funkčnost a šetří čas.

Tescoma na Železářství Charouzek Tachov
Kompletní sortiment kuchyňského nerezového nádobí, nářadí a pomůcek pro vaření a stolování - TESCOMA.Banquet logo na železářství Charouzek Tachov

Kompletní sortiment domácích potřeb určených k vybavení kuchyně i jídelny. V nabídce jsou výrobky na přípravu pokrmů, vaření, pečení, výrobky určené ke stolování, ale i uchovávání potravin. V nabídce je více než 2000 položek. Každý rok je nabídka rozšířena o množství novinek.Rasta-logo-zelezarstvi-charouzek

 
Profesionální řezací a brusné kotouče pro ocel, nerez a kámen.
Honiton logo na Železářství Charouzek Tachov

Firma HONITON byla založena v roce 1979 .Je lídrem mezi světovými výrobci ručního nářadí a specializuje se na výrobu klíčů , sad hlavic a ostatního ručního nářadí.
Tona expert logo na železářství Charouzek Tachov
Značka TONA EXPERT zahrnuje sortiment profi ručního nářadí určeného pro průmysl, opravy, údržbu. TONA tak navazuje na dlouholetou tradici a kvalitu, kterou prověřily celé generace řemeslníků, údržbářů, opravářů ale i domácích kutilů.