Sortiment

ŽELEZÁŘSTVÍ CHAROUZEK TACHOV

Vše do dílny, na zahradu a do kuchyně

Železářství Charouzek je kamenná prodejna železářského zboží a domácích potřeb v Tachově.

Nabízený sortiment pokrývá širokou škálu zboží od šroubků přes kuchyňské náčiní až po zednické nářadí. Na své si tady přijdou kutilové, majitelé zahrad i kuchyní.

Lokální e-shop značky EXTOL

Železářství Charouzek je lokální e-shop značky EXTOL, čerpejte výhod kamenného obchodu a nákupu na internetu. Jednoduše si objednáte zboží na internetu (www.extol.cz) a místo pošty zamíříte k nám do prodejny. Objednávat můžete také přímo u nás na prodejně nebo telefonicky. A kdo není příznivcem procházení internetu, ten si u nás může vyzvednout katalog značky EXTOL a vybírat z pohovky.


Extol Industrial

Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.

Extol Premium

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů, technologii a zpracování. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií.

Extol Craft

Extol Craft znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít – a přitom za rozumnou cenu. Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za „hobby“ cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.

Proteco

PROTECO nářadí s.r.o. je výrobcem nářadí a nástrojů značky PROTECO. Široká nabídka řemeslnického nářadí, které je vhodné zejména pro živnostníky, ale díky své příznivé ceně si našlo cestu do velkých podniků i do domácích dílen.

Skil masters

Skil Masters je značka profesionálních elektrických nástrojů určených pro práci v náročných profesionálních podmínkách.

Bosch

Profesionální modré elektrické nářadí Bosch je vyvíjeno, aby poskytlo prvotřídní práci.

Siga

Stavební a průmyslová chemie,nátěrové hmoty a ředidla, hotmelty – tavná lepidla.

Fortum

FORTUM – nářadí renomovaných světových výrobců profesionálního nářadí s dlouholetou zkušeností. Cílem bylo vytvořit ucelenou řadu nářadí, na které se budete moci spolehnout v jakýchkoli podmínkách. Zaměřili jsme se tedy na pečlivou volbu ověřených materiálů, špičkové technologie zpracování a náročné zátěžové testy.

Pattex

Pattex – to jsou montážní lepidla, chemické kotvy, lepidla na opravy, tavná lepidla, lepicí pásky, kontaktní lepidla, lepidla a tmely na dřevo.

Jobi profi

Jobi profi – nářadí pro řemeslníky a dílnu.

Kärcher

Firma Kärcher je jeden z největších výrobců čisticích strojů na světě. Kärcher nabízí širokou paletu výrobků pro domácnosti, řemeslníky, zemědělství a průmysl.

Ceresit stop vlhkosti

Výrobce pohlcovačů zápachů a nadměrné vlhkosti Ceresit.

Irwin

IRWIN Industrial Tools vyrábí a provádí distribuci profesionálního ručního nářadí a příslušenství k elektrickému nářadí po celém světě pro řemeslníky.

Black & Decker

BLACK & DECKER je nejvĕtší svĕtový výrobce elektrického nářadí.

Horizont Exacta

Kvalitní vodováhy s 30-ti letou zárukou podle normy ISO 9001.

Kolimax české nádobí

Kvalitní české nádobí za akční cenu – Kolimax.

Značkové italské pánce Ballarini

Značkové italské pánve a pánvičky.

Leifheit čistící prostředky

V oblasti domácích potřeb má společnost Leifheit u svých zákazníků důvěru již celá desetiletí. Dnes má každá z 25 milionů rodin v Německu alespoň jeden produkt této značky a každou 1,5 sekundu se ve světě prodá jeden produkt značky Leifheit. Tyto vysoce kvalitní a důvěryhodné produkty pro „čistý domov“, „voňavé prádlo“ a „chytré kuchyně“ zkrátka symbolizují funkčnost a šetří čas.

Tescoma Tachov

Kompletní sortiment kuchyňského nerezového nádobí, nářadí a pomůcek pro vaření a stolování – TESCOMA.

Banquet

Kompletní sortiment domácích potřeb určených k vybavení kuchyně i jídelny. V nabídce jsou výrobky na přípravu pokrmů, vaření, pečení, výrobky určené ke stolování, ale i uchovávání potravin. V nabídce je více než 2000 položek. Každý rok je nabídka rozšířena o množství novinek.

Rasta

Profesionální řezací a brusné kotouče pro ocel, nerez a kámen.

Honiton

Firma HONITON byla založena v roce 1979 .Je lídrem mezi světovými výrobci ručního nářadí a specializuje se na výrobu klíčů , sad hlavic a ostatního ručního nářadí.

Tona expert

Značka TONA EXPERT zahrnuje sortiment profi ručního nářadí určeného pro průmysl, opravy, údržbu. TONA tak navazuje na dlouholetou tradici a kvalitu, kterou prověřily celé generace řemeslníků, údržbářů, opravářů ale i domácích kutilů.