Aku pily a nůžky – pohodlné a efektivní zkracování stromů a keřů

Práce bez kabelů v jakémkoliv terénu. Aku jednoruční nůžky a pily jsou ideální na ořezy stromů a keřů. Jsou malé, lehké a zaručují jednoduchou obsluhu s maximální svobodou pohybu. Výhodou aku pil je nízká hlučnost a žádné výfukové plyny. Prodáváme je včetně příslušenství (baterie a nabíječky) a v současnosti jsou dostupné pouze v naší kamenné prodejně v Tachově, kde vám rádi poradíme s jejich výběrem.

Aku nůžky prodáváme od loňského roku a je to velký hit. Kdo stříhá hodně, ten ocení opravdu výrazné ulehčení práce. Mimo zahradní a lesní porost jsou vhodné i na dřevěné stonky nebo proutky, takže je využijí například profesionální nebo amatérští floristé, košíkáři, vinaři apod.

„S nůžkam je třeba být opatrný.“, upozorňuje Zbyněk Nussbauer, majitel železářství Charouzek. Nejedná se o hračku, jsou velice výkonné a je třeba dát si pozor na prsty.  Na druhou stranu není potřeba se jich bát, jsou vybavené i dětskou pojistkou, takže jsou bezpečné, ale opatrnost je na místě.

„Celkově se dá říct, že aku produkty jsou opravdu v kurzu. S tím jak se zvyšuje kapacita-výdrž akumulátorů je je jejich nasazení čím dál větší. Uživatelský komfort ve srovnání s klasickým nářadím je nesrovnatelně vyšší.“, dodává Nussbauer. A na co by si zákazníci měli dát pozor? Řada (zejména) e-shopů nabízí toto zboží bez příslušenství jako jsou baterie a nabíječky. V Železářství Charouzek prodáváme pouze kompletní sady včetně příslušenství.

Aktuálně z aku jednoručního nářadí najdete v našem kamenném obchodě kromě nůžek i tyto aku pily: