Tipy na dárky, které vám neudělají vítr v peněžence

Letos pro vás Zbyněk Nussbauer, majitel železářství Charouzek, vybral dárky z e-shopu, které vám neudělají vítr v peněžence. Najdete mezi nimi dárky pro děti i pro babičku. Začínají už na 47 korunách, za nejdražší z nich dáte 819,-. Vše sestavené od nejlevnějších kousků po ty nejdražší.

  1. Růžové zahradní rukavice

Zahradní rukavice v růžové barvě pro tetičky, pro babičky, pro maminky i nejlepší kamarádku, která ráda zahradničí… Tenhle nepřehlédnutelný pár rukavic se dobře hledá i v husté trávě. Je pokrytý vrstvou nitrilu na dlaních a prstech, což zvyšuje odolnost rukavic.

Růžové zahradní rukavice vás vyjdou na 47,-

  1. Voděodolný zámek

Praktický dárek pro každého, kdo vlastní zahradu. Tenhle je navíc voděodolný. Závěsné oko zámku je vyrobeno z kvalitní tvrzené oceli potažené plastem a jeho prodloužený délka umožňuje lepší manipulaci se zámkem.

Voděodolný zámek od EXTOL PREMIUM, koupíte za 179,-

  1. Čepice s čelovkou

Tímto dárkem potěšíte i děti. Máme je i ve verzi pro dospělé, které jsou bez bambule. Dají se snadno dobít přes USB, světlo z nich lze jednoduše vyjmout a čepici vyprat, což určitě ocení rodiče.

Čepice s čelovkou vychází na 217,-

4. Tavná pistole

Pro všechny milovnice a milovníky domácího tvoření doporučuji lepící tavnou pistoli od Extol Craft, která je určena k rychlému slepení papíru, korku, dřeva, kůže, textilie, umělé hmoty, keramiky atd. 

Tavná pistole od EXTOLU za 244,-

  1. Kvalitní sekyrka

Krásná sekera od EXTOL CRAFT s kvalitní  jasanovou násadou o délce 40 cm potěší nejednoho muže. 

Sekera od EXTOL CRAFT vychází na 267,- 

6. Sada růžového nářadí

Základní sada nářadí v praktickém pouzdře je ideální do auta a na drobné domácí opravy a údržbu. Nechybí metr, baterka, pinzeta, nástrčné hlavice nebo kleště – vše v růžovo-černé barvě. Tahle sada nářadí je rozhodně jedna z populárních stálic našeho sortimentu a oblíbený vánoční dárek.

Sada růžového nářadí stojí 456,-.

7. Gravírovací pero

Mikrobodové elektrické gravírovací pero je určeno ke snadnému, rychlému a trvalému psaní, značení a tvorbě dekoračních prací do předmětů ze skla, plastu, dřeva, měkkých kovů, oceli atd. Ocení jej každý, kdo má tvůrčího ducha.

Gravírovací pero od EXTOL CRAFT, 470,-

  1. Praktický hrnec s rukojetí

Kvalitní hrnec s rukojetí KLASIK o průměru 15cm a objemu 1,5 litru potěší každého, kdo vaří rád a využije jej i ten, kdo vaří maximálně vajíčka na tvrdo.

Hrnec od značky KOLIMAX za 699,-

  1. Aroma difuzér

Loni byly difuzéry hitem Vánoc a nejinak je tomu i letos. Zvlhčovač vzduchu s difuzérem v designu přírodního dřeva Tulip vyniká svým designem. Aromatizuje a zvlhčuje vzduch kombinací účinků vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky.  

Za aroma difuzér Tulip zaplatíte 810,-

  1. Digitální laserový metr

S tímhle metrem budete měřit jako profesionál – přístroj kompaktních rozměrů 100x40x24mm s podsvíceným dvouřádkovým LCD displejem.

Digitální laserový metr od EXTOL CRAFT stojí 819,-